Witamy w dziale galeria

Ratownik medyczny

W środę 15.11.2023 w Naszym Przedszkolu bardzo dużo się działo za sprawą pana Kuby Kaznowskiego i Dawida Ratajczyka z Zespołu Transportu Medycznego Amana Med . Panowie pokazali dzieciom jak wygląda praca ratownika medycznego i udowodnili że każdy może być ,, ratownikiem na co dzień" nawet przedszkolak. Dzieci miały okazję przekonać się jak wygląda karetka i jak brzmią sygnały ostrzegawcze kiedy zasiada się za kierownicą i można je włączyć. Dziękujemy za wspaniałą prelekcje i mamy nadzieję że Nasza współpraca rozpoczęła się na dobre. Bo widzimy się już w lutym na kolejnym spotkaniu . Współorganizatorem spotkania był pan Kamil Kowalski ratownik medyczny z Puławskiego Szpitala i pracownik zespołu Amana Med, któremu również serdecznie dziękujemy.

Gr II

Dziękujemy za wielkie zaangażowanie rodziców dzieciaków z 2 grupy
Warsztaty zaowocowały w piękne mini choineczki oraz choinki. Co więcej dzieciaki przygotowały smaczne pierniki.
Wspólną pracę Mam oraz dzieci będzie można podziwiać na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Kazimierzu Dolnym.

Dziękujemy, że pomimo gorącego okresu ,, przedświątecznego? jesteście z nami

Spotkanie z policjante

29.11.2023- ,,Spotkanie z policjantem". Pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Puławach rozmawiali z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podkreślił ważną rolę elementów odblaskowych, które każdy przedszkolak powinien posiadać. Przypomnieli również zasady jakie należy stosować w kontaktach z obcymi.

Konkurs

Konkurs plastyczny Kocham Cię Polsko. Zorganizowany przez KOKiT . Serdecznie gratulujemy laureatom a w szczególności Franiowi Krajewskiemu z gr. IV za zdobycie 1 miejsca w swojej kategorii wiekowej . Wszyscy uczestnicy i panie opiekunki otrzymali pamiątkowe dyplomy