Witamy w dziale galeria

Pieczemy świąteczne pierniczki

Dziś w naszym przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw.

15 grudnia dla grupy III był bardzo pracowitym dniem. Bowiem tego dnia z pomocą mamy Malwinki pieklismy  świąteczne pierniczki. Najpierw odpowiednio się przygotowaliśmy dbajac o czyste rączki oraz zakladajac fartuszki.

Poznaliśmy też składniki i sposoby wykonania ciasta, potrzebne przybory kuchenne a także zasady bezpieczeństwa. Gdy wszystko było gotowe przedszkolaki z ogromnym zapalem zabrały się do pracy. Efektem naszej pracy były pełne blaszki pierniczkow.

Bardzo dziękujemy Pani Agacie za zaangażowanie, przybycie oraz fantastyczne spędzony czas.

Idą Święta, idą Święta...

17 grudnia w ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia dzieci z grupy III, wspólnie z mamusiami Ani, Malwinki i Marysi dekorowaly różnorodnymi lukrami i posypkami pierniczki. Bardzo Dziękujemy mamusiom z przybycie i okazałe serce.

Wizyta w UM

Dzieci z naszego przedszkola odwiedziły Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym i złożyły życzenia bożonarodzeniowe Panu Burmistrzowi oraz wszystkim pracownikom.

Wspólnie zaśpiewały kolędę i wręczyły upominki wykonane własnoręcznie.

Finał zbiórki dla schroniska dla zwierząt

Dzisiaj Marcel Czajka wraz ze swoją Mamą,  a zarazem główną Organizatorką Akcji zbiórki dla schroniska zwierząt w Puławach rzekazali przedmioty oraz karmę które zostały zebrane dzięki naszym przedszkolaczkom i ich rodzicom.

Chciałabym podziękować wszystkim tym którzy dołożyli cegiełkę, warto pomagać .

Mamy nadzieję, że to wszystko co zostało przekazane ułatwi funkcjonowanie Schroniska w Puławach i pomoże przetrwać zwierzakom w tym trudnym zimowym okresie .

Dziękujęmy rodzicom przedszkolaków za ogromne zaangażowanie i tak liczny udział  w akcji .

Dyrektor wraz z zespołem Przedszkola

Podziękowania za zbiórkę.

W podziękowaniu za ogromne zaangażowanie naszego przedszkola w zbiórkę dla potrzebujacych,  wspaniałe prowadzące "CZAR BEZ MIARU"Ela i Marylka przekazały dla każdej grupy naszych milusińskich drobiazgi w ramach podziękowania.

To ogromnie ważne , aby jak najwcześniej uczyć dzieci empatii i dzielenia się dobrem.

Jest nam niesamowicie miło, że mogliśmy wziąć udział w tym charytatywnym wydarzeniu.

Będziemy z całą pewnością  kontynuować nasze działania w tym kierunku.

Zbiórka na rzecz Domu Św. Alberta

Szanowni Rodzice bardzo dziękuję, za tak ogromne zaangażowanie w zbiórkę na rzecz Domu Św. Alberta w Puławach, za okazanie serca . Spełniłam posłannictwo i przekazałam dary od Przedszkola podczas zbiórki na Marinie w Puławach.

Jeszcze raz dziękuję i jestem szczęśliwa, że jesteście zawsze z nami .

Jolanta Szelag-Bielec

Święta tuż tuż... gr I

Od dziś małymi kroczkami do grupy  Maluszków wkracza Świąteczna atmosfera :) A to za sprawą warsztatów z robienia ozdób świątecznych zorganizowanych we współpracy z rodzicami.  Serdecznie dziękujemy Mamom pani Agnieszce Saran mamie Dominika , Oldze Tuźnik-Kruk mamie Emilki , Zuzannie Wicha mamie Lenki i Edycie Giza mamie Szymona za wspólnie spędzony czas za zaangażowanie za pomoc i współpracę, za wspaniałą atmosferę.  Za radość i błysk zachwytu w oczach dzieci . Wszystkim rodzicom za przygotowanie ozdób świątecznych do dekoracji bombek, które trafią do rąk przyjaciół i sympatyków przedszkola oraz do naszych bliskich.

Abyśmy byli razem w te Święta, szczególnie w tak trudnym dla Nas wszystkich czasie.

Dziękujęmy również pani Annie Kuś-Łyszcz mamie Madzi za przepiękną choinkę która już zdobi nasza salę i cieszy oczy dzieci. Serdeczne podziękowania składamy na ręce pani Małgorzaty Stępień za przepięknie wykonane stroiki i dekoracje.

Dzieci podczas warsztatów nabył umiejętności zdobienia bombek . A później pięknie prezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne . Zabawa była tak udana, że aż mamom zachciało się bawić i tańczyć wspólnie z dziećmi.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy