Witamy w dziale galeria

Alicja w krainie czarów

28.02.2024 -wyjazd grupy II, III i IV na  spektakl teatralny pt. ,,Alicja w Krainie Czarów"do Domu Chemika w Puławach, spektakl przeniósł nas w krainę pełną tajemnic, wyzwań i niezwykłych przygód gdzie spotkaliśmy  Białego Królika , Królową Kier, Kapelusznika.

Alicja w krainie czarów gr I

,,Alicja w Krainie Czarów "w grupie I odbyły się zajęcia dotyczące tej wspaniałej bajki która przeniosła nas w świat magii i fantazji dzieci wysłuchały tekstu czytanego , kolorowały postać Alicji oraz przygotowały ,,magiczny eliksir"

Bal

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka? w takiej atmosferze bawiły się dzieci 26.01.2024 podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach. Serdecznie dziękujemy paniom prowadzącym z Akademii Promocji Tańca Kamila i Bartłomiej Rudny w Puławach.

Świątecznie

Grupowa spotkanie Wigilijne w oddziale IV . Zerówka składa najserdeczniejsze życzenia świąteczne: Zdrowia Spokoju i Rodzinnej atmosfery wszystkim Rodzicom, Dziadkom, sympatykom naszej placówki i każdemu z osobna . Wesołych Świąt