Witamy w dziale galeria

Kazimierski Jarmark Świąteczny

Bardzo dziękujemy dzieciom z naszego przedszkola za piękny występ podczas Jarmarku.

Rodzicom, Pani Dyrektor,Paniom nauczycielkom, Paniom z obsługi i Paniom kuchrkom, sepdeczne podziękowania za zaangażowanie i współpracę.

Dekorowanie pierniczków gr II

Dzieci z gr II wspólnie z mamusiami Zuzi i Kornelki, dekorowały świąteczne pierniczki.

Dziękujemy mamie Korneli Pani Emilii Makowskiej za przygotowanie przepysznych pierniczków i dekoracji, oraz mamie Zuzi, Pani Monice Tuźnik za pyrzygotowanie słodziutkiego lukru.

Słodkie Mikołajki

Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach ozdób choinkowych. Zajęcia prowadziły Panie z Muzeum Nadwiślańskiego. Wstępem na zajęcia były słodycze dla dzieci z Domu Dziecka w Puławach.

Spotkanie z Mikołajem

5 grudnia nasze przedszkole gościło specjalnego gościa - Mikołaja.

Tego dnia było wiele radości, bo oczekiwany z utęsknieniem Mikołaj szczodrze obdarował przedszkolaków upominkami, a dzieci odwdzięczyły mu się piosenkami i wierszykami.

Spotkanie klubu czytelniczego "Krasnoludki" z oddziału IV.

4 grudnia przedszkolaki z oddziału IV wzięły udział w spotkaniu zorganizowanym przez Panie z biblioteki. Dzieci wysłuchały ciekawej bajeczki nawiązującej do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Bardzo ciekawą propozycją okazała się druga część spotkania czyli dekorowanie kuferków kolorowymi i błyszczącymi ozdobami. Bardzo dziękujemy.