Ratownik medyczny

5 miesiące temu

W środę 15.11.2023 w Naszym Przedszkolu bardzo dużo się działo za sprawą pana Kuby Kaznowskiego i Dawida Ratajczyka z Zespołu Transportu Medycznego Amana Med . Panowie pokazali dzieciom jak wygląda praca ratownika medycznego i udowodnili że każdy może być ,, ratownikiem na co dzień" nawet przedszkolak. Dzieci miały okazję przekonać się jak wygląda karetka i jak brzmią sygnały ostrzegawcze kiedy zasiada się za kierownicą i można je włączyć. Dziękujemy za wspaniałą prelekcje i mamy nadzieję że Nasza współpraca rozpoczęła się na dobre. Bo widzimy się już w lutym na kolejnym spotkaniu . Współorganizatorem spotkania był pan Kamil Kowalski ratownik medyczny z Puławskiego Szpitala i pracownik zespołu Amana Med, któremu również serdecznie dziękujemy.