Witamy w dziale galeria

Gr II

19 października grupa 2 wyruszyła do Biblioteki na spotkanie z książką. Było ciekawie, inspirująco i kreatywnie.

Gr IV

W minionym tygodniu bardzo dużo się działo . Grupa IV prowadziła jesienne prace porządkowe w ogrodzie przedszkolnym i na grządce . Dzieci własnoręcznie wykonały domek dla owadów który wisi już w ogrodzie przedszkolnym i zaprasza nowych mieszkańców do ,,zimowego hotelu" . Czekamy jeszcze na jesienne listki aby stworzyć domek dla jeża .

Gr IV

Piątek upłynął nam pod znakiem,, zdrowego odżywiania " rozmawialiśmy na temat produktów które dostarczają nam niezbędne witaminy i pozwalają w zdrowiu przetrwać okres jesienno-zimowych zachorowań . Efektem zajęć była pyszna i zdrowa - Sałatka Owocowa

Wycieczka do straży

Dzięki tacie Bartka gr III musła okazję zwiedzać jednostkę zawodowej straży pożarnej w Opolu lubelskim.
Była świetna zabawa za co bardzo dziękujemy Pani Agnieszce i Panu Mariuszowi Matysiakom

Gr I

,,W sadzie jesienią " degustacja owoców jesiennych w gr.I. oraz prezentacja przez
Zuzię swoich ziemniaków cudakaków.

Teatr

Dziś dzieci z grupy 2 wybrały się do GZSU gdzie  miały okazję uczestniczyć w przedstawieniu " Na tropie afery, gdzie podziały się litery?"