"Dzieciaki Sadzeniaki" to akcja Leroy Merlin

18 i 20 pażdziernika dzieci  z gr. III i IV uczestniczyły w wyjątkowych warsztatach przyrodniczo-ekologicznych „Dzieciaki Sadzeniaki” organizowanych przez Leroy Merlin w Puławach. Celem tej akcji jest uczenie dzieci pielęgnacji roślin i rozbudzanie w nich zainteresowań przyrodą i ekologią.

Każde z dzieci dostało swoją małą  roślinkę do zasadzenia, przedszkolaki nauczyły się jak dbać o rośliny, jak je pielęgnować , jak je przesadzać. Zajęcia przygotowały i prowadziły: pani Edyta Kowalczyk ( mama Gosi z gr. III , która zaprosiła nas do udziału w akcji), pani Marzena Rutkowska i pani Emilia Mokrzycka.

Na zakończenie warsztatów dzieci dostały swoją roślinkę do domu, dyplom „Dzieciaka Sadzeniaka” oraz poczęstunek i upominki.

Serdecznie dziękujemy…