Witamy w dziale galeria

Gr II

29.04.2024r odwiedziła nas mama Basi. Przygotowała zajęcia pt. ,, Budujemy domki dla trzmiela i biedronki. Dowiedzieliśmy się co to są owady, mogliśmy zobaczyć je z bliska, by później wykonać domki dla zapylaczy.

Gr II

Po weekendzie majowym zakasaliśmy rękawy i korzystając ze sprzyjającej pogody zasialiśmy warzywa w naszej skrzyni. Teraz czekamy na obfite plony

Gr II

Dnia 09.05. 2024 nauczycielki grupy II zorganizowały wraz z dziećmi przygotowały zajęcia koleżeńskie dla nauczycielek i dzieci z pozostałych grup. Tematem zajęć w formie krótkiego występu był "Przeglad 4 pór roku" w formie pokazu mody.

Iluzjonista

26.04.2024 nasze przedszkole odwiedził iluzjonista, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki. Podczas występu, dzieci zapraszane były na scenę, aby pomóc czarodziejowi wykonywać tajemnicze ruchy, dzięki którym niemożliwe staje się możliwe. Zabawa w czarowanie wszystkim bardzo się podobała, szczególnie pełniąc rolę asystenta profesjonalnego Iluzjonisty. Dzieci z dużym
zaangażowaniem obserwowały każdy ruch Iluzjonisty.

Kartka dla sąsiada

,,Kartka dla Sąsiada" udział przedszkolaków w corocznej akcji gdzie dzieci odwiedzają w okresie świątecznym instytucje użytku publicznego z którymi placówka przedszkolna współpracuje, jak i mieszkańców miasta Kazimierz Dolny.

Pierwszy dzień wiosny

21.03.2024-,,Pierwszy dzień Wiosny " w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste powitanie wiosny  najpierw przygotowaliśmy pokaz ,,Eco mody" następnie zgodnie z tradycją  przedszkolaki rozpoczęły marsz  ku wiośnie, oczywiście z kukłą marzanny na honorowym miejscu. Dzieci dokonały  spalenia , po czym  zadowolone wróciły do przedszkola.

Alicja w krainie czarów

28.02.2024 -wyjazd grupy II, III i IV na  spektakl teatralny pt. ,,Alicja w Krainie Czarów"do Domu Chemika w Puławach, spektakl przeniósł nas w krainę pełną tajemnic, wyzwań i niezwykłych przygód gdzie spotkaliśmy  Białego Królika , Królową Kier, Kapelusznika.