Strona głowna  /  Jadłospis
Jadłospis

W naszej kuchni posiłki przygotowywane są z zastosowaniem zasad zdrowego żywienia. Nie używamy produktów wysoko przetworzonych zawierających sztuczne barwniki i konserwanty. Jesteśmy otwarci na potrzeby dzieci.

W naszej przedszkolnej kuchni przygotowujemy domowe posiłki. Panie kucharki same robią domowe pierogi, naleśniki, wykonują świeże surówki z warzyw i sałatki owocowe oraz koktajle. Przygotowywane są one w całości w przedszkolu, w kuchni w warunkach zgodnych z przepisami i normami zatwierdzanymi przez Rejonową Stację Sanitarną.

Każdego dnia dzieci jedzą w przedszkolu trzy smaczne posiłki : sniadanie, obiad i podwieczorek. stanowią one 3/4 dziennego zapotrzebowania dziecka w wieku przedszkolnym na białko, węglowodany, tłuszcze i witaminy.

Tygodniowy jadłospis jest zawsze dostępny do wglądu Rodziców na tablicy ogłoszeń.

Intendent zastrzega sobie prawo do niewielkich modyfikacji jadłospisu.

Ostatnia aktualizacja: 2019-07-04