Poznajemy język francuski

„Czytamy Przedszkolakom„ to akcja propagowana przez nasze przedszkole do której zapraszamy  wyjątkowych  gości.  Z wielką radością powitaliśmy gościa z Francji Panią Sylvie WANRENTERGHEM mgr pedagogiki, wykładowcę Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Katolickiego w Lille i konsultanta metodycznego w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Pani Sylvie czytała dzieciom po francusku  książeczki z lit. dziecięcej. Przedszkolaki poznały wiele francuskich słówek oraz  wesołe zabawy paluszkowe.

Inicjatorem spotkania i tłumaczem  była mama naszego przedszkolaka   Pani Ewelina  Debaene  ze  Szkoły  Językowej „Rosetta”.

Dziękujemy Paniom za miłe i niezapomniane spotkanie , za wrażenia i radość , jaką przynosi wspólne czytanie książek.