Zajęcia adaptacyjne w maluszkach

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami...do tej pory mury przedszkola wypełniała cisza.. jednak wreszcie nastał czas aby to się zmieniło i  po bardzo długiej przerwie znów można było usłyszeć śmiech dzieci i zobaczyć  ich radosne twarze podczas dni adaptacyjnych, które odbyły się  w dniach 27/28.08.2020
maluszki z grupy I wraz ze swoimi rodzicami przybyły aby zobaczyć jak wyglądać będzie  ich dzień w przedszkolu, zaznajomić się z budynkiem i poznać z paniami wychowawczyniami, dyrekcją  oraz pracownikami przedszkola.
Te dwa dni przepełnione były zabawą, muzyką, radością, dało się odkryć pierwsze talenty i uzdolnienia. Dzieciaczki zgodnie ogłosiły, że chcą uczęszczać do przedszkola i tworzyć jego dalszą wspaniałą historię .