BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

Rozpoczynający się rok szkolny jest okazją by zwrócić szczególną uwagę na wyrabianie odpowiednich postaw i rozbudzanie świadomosci dzieci dotyczących ich bezpieczeństwa. Jak co roku funkcjonariusze Wydziału Prewancji Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Puławach spotkali się z przedszkolakami. Tematem spotkania było bezpieczeństwo- jak należy zachować się na drodze , jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, czy też poruszać się po ulicy, by nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu, oraz  w jaki sposób stać się  widocnym na drodze dla pojazdów. Przedszkolaki przypomniały sobie zasady przechodzenia przez jezdnię, podróżrwania samochodem oraz jazdy rowerem. Na zakończenie dzieci podziękowały za spotkanie ogromnymi brawami i kwiatami.